- Det er virkelig penger å spare på å være bevisst rundt valg av forsikring, sier Hege Lorentzen, daglig leder i Tomteråsen familiebarnehage i Nes til pbl.no.
Etter å ha undersøkt vilkår og pris hos ulike forsikringsselskaper, kjøpte Lorentzen de eksklusive privatforsikringene PBL Super innbo og PBL Ulykke. Lorentzen valgte også å flytte alle sine forsikringer til Storebrand.
Storebrand gir barnehagens ansatte svært gode betingelser på innbo- og ulykkesforsikringene PBL Super innbo og PBL Ulykke. Alle ansatte i PBLs medlemsbarnehager kan benytte seg av forsikringstilbudet fra PBL og Storebrand.
De ansatte ordner selv med kjøp av forsikringer på Storebrands nettportal www.storebrand.no/pbl. Her er det også mer informasjon om privatforsikringene PBL Super innbo og PBL Ulykke.
- Jeg gikk rett og slett inn på Storebrands forsikringsportal og la inn opplysninger om de forsikringene jeg ønsket. Det viste seg raskt at dette ble en veldig god løsning for meg. I forhold til de andre selskapene jeg sammenliknet med, sparte jeg tusenvis av kroner på dette, sier Lorentzen.
Har du skaffet deg de konkurransedyktige forsikringene PBL Super innbo og PBL Ulykke? Les mer om PBL Ansatteforsikring her!